סידור הבית
                  סידור המשרד
                  שדרוג הבית
                  שיפוץ הבית
                  מעבר לדיור מוגן
                  מעבר דירה


 

 


נעים להכיר! אמיר ודפנה פלדמן, זוג נשוי באושר והורים  ל- 3 ילדים.
לפני ארבע שנים, בהחלטה משפחתית, לקחנו את הכישרונות הטבעיים שלנו צעד קדימה והפכנו אותם לעסק - ומאז אנחנו מארגנים דירות ובתים, משפצים, אורזים, מתקנים ומייעצים ללקוחות רבים.
המילון מגדיר את המילה "סדר" באופן הבא: "ארגון, מצב שבו דברים מסודרים או מאורגנים בצורה רצויה, נוחה וטובה".
ואכן כל הרעיון של "מסדרים את הבית" הוא לעזור לאנשים לארגן  את ביתם כך שבאמת יענה על הצרכים, ויאפשר להם לחיות הרבה יותר טוב ולהרגיש נעים במרחב הפרטי שלהם.
 
נשמח לעזור גם לכם להרגיש בבית,
אצלכם בבית... 

 
יותר בלגן - יותר אתגר 
אנחנו רואים בבלגן הזמנה אישית לשים סדר בעניינים. במקום להירתע, לסגת או לברוח, אנחנו מיד ניגש למלאכה: ממיינים-מסדרים-מפנים (ושוב מפנים ומפנים...). יש לנו יכולת מיוחדת להשתלט על כמויות עצומות של חפצים, ניירות, צעצועים, ארגזים או בגדים. מה הבעיה?
מבחינתנו: "יותר בלאגן - יותר אתגר!".
לאחר שאנחנו מבצעים עבודה השינוי שחל בדירה הוא דרמטי, והרבה פעמים זה מביא לשינויים חיוביים נוספים. כי כשהבית הופך למקור של רוגע, יופי והנאה, משהו בחיים זז. פתאום אפשר לחולל שינויים שבמשך שנים היו בגדר חלום בלבד. עבורנו, הפידבקים המרגשים שאנחנו מקבל מלקוחותינו הם החלק הכי מתגמל של העבודה:
"פתאום אפשר לנשום".
"למרות שיכולתי לסדר בכוחות עצמי, אם לא היית בא זה לא היה קורה!".
"חבל על כל הזמן שבזבזתי על פחדים...".
"אני מרגישה שאפשר לרחף בבית".
 
מסדרים במקום האינטימי שלך
אנחנו אוהבים את העבודה שלנו מכיוון שהשירות שאנחנו מספקים עוזר לאנשים לשפר את חייהם על ידי ארגון מרחב המחיה שלהם. אנחנו מחויבים לחלוטין ללקוחות שבוטחים בנו ומכניסים אותנו למקום הכי אינטימי:
לבית הפרטי שלהם.
על פניו לסדר את הבית זה רק עניין של תזוזות חפצים אבל לדעתי טמון בכך הרבה יותר:
זכרונות נוסטלגיים, אנשים שאהבנו, ילדים שגידלנו... לכן, בעיננו, חלק מהמקצוע זה לדעת איך להתנהל מול אנשים ומול יחסי משפחה גם במצבים הרגישים ביותר.
ואם לא די בכך סידור הבית גם כולל: תיאום לוחות זמנים בין בעלי מקצוע שונים, תזמון פרויקטים, עמידה במסגרת תקציבית ועוד. כך שאם חושבים על התחום שלנו לעומק מבינים שזה דורש מקצוענות אמיתית.
 
למען הסדר הטוב!
מקצוענות זה גם להמשיך להתעניין בלקוחות לאחר תום הפרויקט. הרבה פעמים שואלים אותנו "אז מה קורה ברגע שאתם עוזבים את הדירה?", "האם הבלגן שוב חוגג?".
אז נכון שהרבה פעמים הדירה משתנה אבל בעלי הדירה נשארים עם אותם הרגלים. לכן לאחר גמר העבודה, אנחנו נשארים בקשר כדי לעודד את הלקוח לשמור על הסדר שהושג במאמץ רב. בעקרון אין שום דרך לעקוף את העובדה שטיפול בבית דורש השקעה יומיומית. יחד עם זאת, בתור הורים ל- 3 ילדים אנרגטיים, אנחנו מבינים שלא תמיד ניתן לעמוד בזה באדיקות - אבל אל דאגה! למען שמירת הסדר הטוב הצטיידנו בפתרונות ובטיפים יעילים שעוזרים לצמצם את ממדי הבעיה.

אם גם אתם מעוניינים שנעזור לכם לעשות את הצעד הראשון לבית הרבה יותר מאורגן ומסודר?
התקשרו 
054-9714272! אנחנו מגיעים לכל חלקי הארץ ולעולם לא נאמר "לא" לבלגן!
 
שלכם,
אמיר ודפנה פלדמן


   


 
 
 
 
מסדרים את הבית   |  אמיר  054-9714272  דפנה  054-9718252   |   info@mesadrim.com  
סידור הבית | שירותי אריזה | מעבר דירה | סידור בית